INDEX GUIDE RULES GROUPS MEMBERS

Deel | 
 

 Ain't no rest for the W I C K E D.

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Go down 
AuteurBericht
Kallista Dore Firos
avatar
Class 2

Aantal berichten : 245

Mutant Profile
Alias: Téra
Mutation: Molecule Manipulation & Emotional Manipulation
Crush: -
BerichtOnderwerp: Ain't no rest for the W I C K E D.   vr nov 10, 2017 5:55 pm

Swaasjes drop

Een plaatsje om al mijn tralala en tralali te plaatsen.
• A ship is safe in a harbour, •
• But then again that's not what ships are for. •

_________________
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
Kallista Dore Firos
avatar
Class 2

Aantal berichten : 245

Mutant Profile
Alias: Téra
Mutation: Molecule Manipulation & Emotional Manipulation
Crush: -
BerichtOnderwerp: Re: Ain't no rest for the W I C K E D.   vr nov 10, 2017 7:42 pm

Characters

Kallista Dore Firos

General

Name: Kallista Dore Firos
Nickname: Kalli
Alias: Téra
Birth Date: 29 februari 2016
Birth Place:Lipsi, Griekenland

Appearance

Height: 1m72
Built: Slank, rank & licht gespierd
Hair colour: Bruin
Eye colour: Helder blauw
Tatoos: Téra op haar zij

Personality

Personality: Vergevingsgezind, open, stil, Happy-Go-Lucky & humoristisch
Likes: Zonnenschijn, grappen, winkelen, lezen & wandelen
Dislikes: Leugens

Mutation

Main mutation: Emotional manipulation
Extra: Minimaal bewegen van objecten

Pyralis Adara Vintra

General

Name: Pyralis Adara Vintra
Nickname: Pyra
Alias: Téra Nova
Birth Date: 28 februari 2016
Birth Place:Patmos, Griekenland

Appearance

Height: 1m72
Built: Slank, rank, elegant & licht gespierd
Hair colour: Bruin
Eye colour: IJsblauw
Tatoos: Téra op haar zij

Personality

Personality: Koud, ongeïnteresseerd, arrogant, speels & gemeen
Likes: IJs, mannen, uitgaan & drinken
Dislikes: Genegenheid, affectie & verwachtingen

Mutation

Main mutation: Molecular manipulation
Extra: Beïnvloeden van lust en aanvoelen van emoties

Juliette Marie Dubois

General

Name: Juliette Marie Dubois
Nickname: Julie, Rún
Alias: Siren
Birth Date: 30 september 2017
Birth Place:Parijs, Frankrijk

Appearance

Height: 1m62
Built: Slank, petite & athletisch
Hair colour: Blond
Eye colour: Blauw
Scars: Volledig haar rug en schouders staan vol

Personality

Personality: Koud, bitter, trouw & humoristisch
Likes: Boeken, open ruimtes & gras
Dislikes: Mannen, kleine ruimtes & duisternis

Mutation

Mutation: Sirens Song
Aspects: Sirens Soprano, Mind Vibrato, Memory Capo, Energy Mancando, Energy Sentimento & Volante
• A ship is safe in a harbour, •
• But then again that's not what ships are for. •

_________________
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
Kallista Dore Firos
avatar
Class 2

Aantal berichten : 245

Mutant Profile
Alias: Téra
Mutation: Molecule Manipulation & Emotional Manipulation
Crush: -
BerichtOnderwerp: Re: Ain't no rest for the W I C K E D.   vr nov 10, 2017 8:10 pm

Topics

Kallista Dore Firos

Sundberg

She leaves a little sparkle wherever she goes • Victor Valdés
Bad company makes good stories • Levi Ethan Bast
We'll never have this day again • Julian Amati
Maybe try to look at it differently • Kirby Moreo
Troublemaker doppelgänger • Levi Ethan Bast and Victor Valdés
World gone mad • Levi Ethan Bast, Rhys Dwyer, Marilyn Walker and Anthony Bastet

Genosha - Pre-War

Maybe you can make it interesting... • Levi Ethan Bast
A simple hello could lead to a million things... • Dominic Sinaga
Everything starts with coffee. • Victor Valdés
Good food ends with good talk • Damian Carter

Juliette Marie Dubois

Sundberg

De opening van Huisje Weltevree • Sareth Levíson, Dante Rivera and Christian Farnesé
Life's the train not the station • Joseph Arevalo
Music controls the gravity... • Matthew Syco
A spell I can't undo • Clarissa Mendoza
Anything could happen • Esmee Verhoeven

Genosha - Pre-War

A whole new world • Gahiji Tathra
Wisdom grows in quiet places • Keith Firth
Half Light • Reagan O'Callaghan
Calm is a gift • Damian Carter
• A ship is safe in a harbour, •
• But then again that's not what ships are for. •

_________________


Laatst aangepast door Kallista Dore Firos op di nov 21, 2017 9:05 pm; in totaal 2 keer bewerkt
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
Kallista Dore Firos
avatar
Class 2

Aantal berichten : 245

Mutant Profile
Alias: Téra
Mutation: Molecule Manipulation & Emotional Manipulation
Crush: -
BerichtOnderwerp: Re: Ain't no rest for the W I C K E D.   vr nov 10, 2017 9:09 pm

Relationships

Legend

• Dislike
• Unsure
• Just met
• Like
• Friend
• Best Friend
• Crush
• Love

• Hate
• On and Over
• Fun times
• Friends with Benefits

♡ = Kissed
⚤ = Sexual Intercourse

Kallista Dore Firos


• Levi Ethan Bast
• Victor Valdés

Pyralis Adara Vintra


• Levi Ethan Bast
• Victor Valdés

Juliette Marie Dubois


• Keith Firth
• Damian Carter
• Sareth Levíson
• Dante Rivera
• Christian Farnesé
• Joseph Arevalo
• Reagon O'Callaghan
• A ship is safe in a harbour, •
• But then again that's not what ships are for. •

_________________


Laatst aangepast door Kallista Dore Firos op wo nov 22, 2017 10:31 am; in totaal 2 keer bewerkt
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
Kallista Dore Firos
avatar
Class 2

Aantal berichten : 245

Mutant Profile
Alias: Téra
Mutation: Molecule Manipulation & Emotional Manipulation
Crush: -
BerichtOnderwerp: Re: Ain't no rest for the W I C K E D.   za nov 11, 2017 10:23 am

Avatars

Kallista Dore Firos

 
 





Juliette Marie Dubois

 
 


• A ship is safe in a harbour, •
• But then again that's not what ships are for. •

_________________
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
Gesponsorde inhoud

BerichtOnderwerp: Re: Ain't no rest for the W I C K E D.   

Terug naar boven Go down
 
Ain't no rest for the W I C K E D.
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Prophecy Of Fate :: Chars :: Interact :: Drop That Track-
Ga naar: