INDEX GUIDE RULES GROUPS MEMBERS

Deel | 
 

 Wojtek Novák

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Go down 
AuteurBericht
Wojtek Novák
avatar
Class 3
Aantal berichten : 47

Mutant Profile
Alias: Hunter
Occupation:
Mutation: Soul looker ~ Deer/human shifter ~ Desire manipulation
BerichtOnderwerp: Wojtek Novák   wo nov 30, 2016 4:23 pm

WOJTEK NOVÁK

"The world is a giant eye, staring back at the stars. When it tires, it closes its lids and gives way to dreams, which is why the night is so much more mysterious than the day."

Name: Wojtek Novák [vɔjt’ɛk]
Sex: Male
Alias: Hunter
Birth Date: 31 October 2020
Birth Place: Turnov, Czech Republic

Height: 1m83
Hair: Brown
Eyes: Brown
Built: Skinny, little bit muscular, bony.
Character: Calm, relaxed, not interessed, sarcastic, fun when he gets to know people.

Mutations: Foto
Feeler of Feelings and Desires:
Wojtek is in staat om mensen hun duisterse gedachten en gevoelens naar boven te halen. Dit doet hij door in hun ogen te kijken en het te vragen. Ook kan hij geheimen, verlangens en de gevoelens op dat moment opvragen. Hierdoor kan hij zonder mensen volledig te ondervragen begrijpen.

Human/Deer Changer:
Wanneer Wojtek gebruik maakt van zijn 'sterkere mutatie', of gewoon wanneer hij wil, verandert hij in een half hert, half mens (zoals in de foto getoond). In deze mutatie is hij niet in staat om te spreken, enkel wanneer hij in de ziel van de tegenpersoon heeft gekeken en zo in hun gedachten kan praten.

Soul Looker:
Wojtek kan wanneer hij in zijn gemuteerde vorm is in mensen hun ziel kijken. Eenmaal hij dit een keer heeft gedaan, is hij gelinkt aan die persoon en kan hij hem blijven volgen. Zijn gemuteerde vorm komt dan gepast of ongepast de gedachten van die persoon binnen. Ook wanneer hij niet bij hem in de buurt is kan hij de gevoelens en gedachten beheersen.

History:
Wojtek is opgegroeid aan de rand van een bos in een simpele bungalow, waar hij salen woonde met zijn ouders en jongere zus. Hij was nooit een gemakkelijk kind en hield zich niet graag aan de regels. Ondanks dat hij niet de meest sociale persoon is op de aarde had hij toch een hechte vriendengroep.

Zijn mutatie staat binnen zijn dorp bekend als een mythe. Verschillende mensen worden in hun gedachten gevolgd door een vreemd wezen. Hun gevoelens en gedachten veranderen soms, maar ze weten niet van waar het komt. Iedereen staat voor een raadsel, want niemand weet wie of wat het precies is.

Voor Wojtek's grootvader stierf was hij degene die de mutatie had en daarvoor was het zijn over-over-grootvader. Het is iets dat al jaren in zijn familie wordt voorgegeven. Wojtek had vlak voor dood van zijn grootvader een gesprek met hem, waar hij niets van begreep tot de mutatie bij hem terecht kwam. Toen werd alles plots duidelijk.

hunter, wojtek

©

_________________

"A wounded deer leaps the highest."
Vanessa ~ Brimstone ~ Levi ~ Wojtek
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
Clyde Maddox
avatar
Administrator
Aantal berichten : 570

Mutant Profile
Alias: Thor
Occupation:
Mutation: Superhuman Strength - Berserker Rage - Resistance to Injury - Weather Manipulation - Lightning Creation - Thorforce - Thorsleep
BerichtOnderwerp: Re: Wojtek Novák   wo maa 01, 2017 3:27 pm


Hierbij ben je Class 3.

_________________
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
 
Wojtek Novák
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1
 Soortgelijke onderwerpen
-
» Wojtek Novák

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Prophecy Of Fate :: Chars :: Characters :: Accepted-
Ga naar: