FRUITMAND
CBOX
Levi Ethan Bast
CHATBOX














 
FAQFAQ  IndexIndex  GebruikerslijstGebruikerslijst  GebruikersgroepenGebruikersgroepen  RegistrerenRegistreren  InloggenInloggen  ZoekenZoeken  

Deel | 
 

 Levi Ethan Bast

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Go down 
AuteurBericht
Levi Ethan Bast
avatar

Aantal berichten : 115

Mutant Profile
Alias: Lucifer
Mutation: Lucifer's Hand & Heartbeatstrings
Crush: I don't have crushes, I crush hearts

BerichtOnderwerp: Levi Ethan Bast   za nov 05, 2016 4:04 pm

Levi Ethan Bast
Charactersheet
Basic Information

Name: Levi Ethan Bast

Nickname: Levi

Character:
• Speels • Uit de hoogte • Grappig • Player • Arrogant •

Alias: Lucifer

Sex: Man

Birth Date: 6 juni 2016

Birth Place: Napier, Nieuw Zeeland

Appearance:
• 1m84 • Bruin haar • Blauwe ogen • Slank • Gespierd •
    • Littekens op zijn schouderbladen • Litteken op zijn rechts jukbeen •


Mutations

Lucifer’s Hand:

Advantage:

Levi ondervindt zijn mutatie vooral onder invloed van woede. Wanneer hij kwaad wordt komen er grote witte vleugels uit de littekens op zijn schouderbladen en spreekt hij met een duistere stem die angst opwekt bij mensen dit deze horen. Zijn kracht neemt onnatuurlijk toe en hij is bestand tegen gevaren van buitenaf, dit betekend dat zijn huid ondoordringbaar wordt voor materialen en objecten die heb zouden kunnen beschadigen.


Disadvantage:

Er zijn mensen voor wie zijn gezicht veranderd in een gezicht van de duivel wanneer Levi's mutatie zich manifesteert. Dit is voor elke persoon anders maar kan voor psychoses of extreme angst bij die persoon opwekken. Het verschijnen van de vleugels doet de littekens op zijn rug openscheuren, nadat deze terug verdwijnen duurt het enige tijd voor deze terug dichtgegroeid zijn. Zowel het scheuren als het helingsproces veroorzaken een verschroeiende pijn.


Limitation:

Levi is niet in staat om zijn mutatie uit vrije wil op te roepen. Om zijn mutatie naar boven te halen is er nood aan een sterke emotie zoals woede.



Heartstrings:

Advantage:

Levi kan de hartslag van mensen horen en manipuleren van enige afstand. Om een hartslag te manipuleren moet er een connectie zijn tussen Levi en de persoon. Dit zodat hij de energie kan overbrengen die nodig is. Deze connectie kan oogcontact, lichamelijk contact of zelfs een gedachte zijn.


Disadvantage:

Levi hoort continu alle hartslagen om zich heen, heel stil op de achtergrond, maar ze zijn wel steeds aanwezig. Dit verstoort niet enkel zijn concentratie maar hij krijgt soms ook hoofdpijnen, als gevolg van het continue geluid.


Limitation

Het is moeilijk voor Levi om de hartslag te manipuleren van mensen die geen interesse in hem tonen, geen oogcontact maken of niet praten met hem. Dit omdat het manipuleren zeer veel energie vraagt en deze zonder connectie niet overgebracht kan worden.



Burn Marking:

Wanneer Levi iemands hart breekt krijgt hij een teken op zijn lichaam gebrandmerkt.


History

Levi is opgegroeid in Napier. Een stadje aan de kust van Nieuw-Zeeland.
Levi's vader wou nooit kinderen hebben en dus op de dag dat Abigail hem vertelde dat ze zwanger was, vertrok zijn vader enkele dagen later en bleef zijn moeder alleen achter.
Abigail heeft nooit een andere man gehad en voedde haar zoon zo goed mogelijk op.

Op school behoorde Levi bij de populaire groep en had altijd wel meisjes rond hem hangen. Algauw stond hij bekend als de player van de school, want hij nam elk weekend, of zelfs door de week, een meisje mee naar huis.

Toen hij 18 was en een meisje wenend zijn huis verliet voelde hij plots een brandende pijn aan zijn heup. Wanneer hij naar beneden keek zag hij zijn huid branden, het leek wel of een onzichtbaar iemand er een brandmerk opzette. Er kwam telkens een nieuw teken bij elke keer hij een meisje haar hart brak.

Op een dag was zijn moeder het beu dat hij haar huis gebruikte als een bordeel. Er ontstond een verschrikkelijke ruzie en toen kwam Levi's innerlijke duivel naar boven. Zijn gigantische vleugels sloegen een raam stuk wanneer ze tevoorschijn kwamen. Zijn kaken verstrakte wanneer hij zijn moeder ineen zag krimpen. Hij stond zelf stom verbaasd toe te kijken.

• Even the Devil. •
• Was once an Angel. •

_________________

"The lovely sound of another broken heart."
Aleksandra ~ Brimstone ~ Levi ~ Wojtek
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
Clyde MaddoxP.E. Teacher & AdministratorP.E. Teacher & Administrator
avatar

Aantal berichten : 508

Mutant Profile
Alias: Thor
Mutation: Superhuman Strength - Berserker Rage - Resistance to Injury - Weather Manipulation - Lightning Creation - Thorforce - Thorsleep
Crush: If I killed your heart, know that I take all the blame

BerichtOnderwerp: Re: Levi Ethan Bast   za nov 05, 2016 9:34 pm


Hierbij ben je Class 2.

_________________
Terug naar boven Go down
Profiel bekijken
 

Levi Ethan Bast

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Prophecy Of Fate :: Chars :: Characters :: Accepted-